System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności wg międzynarodowej normy ISO 22000 może być stosowany przez organizacje uczestniczące w całym łańcuchu żywnościowym - w tym: końcowych i pośrednich producentów żywności, dostawców surowców, zakłady żywienia zbiorowego, restauracje i punkty gastronomiczne, firmy transportowe i magazyny, itp.

Punktem wyjścia jest zastosowanie procedury HACCP (ang. Hazard Analysis and Critical Control Point) czyli analizy zagrożeń dla bezpieczeństwa żywności i na tej podstawie określenie krytycznych punktów kontroli do monitorowania zgodności procesów.

Norma ISO 22000 przedstawia wymagania Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności w sposób najbardziej uniwersalny i kompleksowy, co pozwala na jej stosowanie przez każdy podmiot na świecie.

Aby zapoznać się z wymaganiami Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem żywności wg normy ISO 22000 zapraszamy na nasze szkolenia.

Po szkoleniu, na indywidualnych zasadach możemy zaoferować wykonanie dedykowanych usług doradczych (również zdalnie) w zakresie:

__________________________________________________________________

Zapytania prosimy kierować na adres: szkolenia@iso9001.edu.pl

ISO 22000 - System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności

ISO 22000 + ISO 9001 - kurs dla Auditorów i Pełnomocników ISO 22000 + ISO 9001 - kurs dla Auditorów i Pełnomocników
Cena:

1 353,00 zł

Cena netto: 1 100,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl