Norma ISO 45001 przedstawia wymagania dla Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy.

System Zarz. Bhp jest stosowany przez przedsiębiorstwa dbające o swoją załogę, dla których ważny jest nie tylko zysk, ale również warunki, metody, narzędzia i sposoby prowadzenia działalności zapewniające poczucie bezpieczeństwa dla pracowników i innych osób znajdujących się na terenie zakładu.

Punktem wyjścia jest zidentyfikowanie zagrożeń i ocena ryzyka zawodowego, na podstawie czego wprowadza się adekwatne zabezpieczenia. Ponadto należy opracować i wdrożyć plany postępowania w sytuacjach wypadkowych oraz je przetestować. Tak jak w innych systemach zarządzania wymagane jest ciągłe doskonalenie.

Aby zapoznać się z wymaganiami Systemu Zarządzania Bhp wg normy ISO 45001 zapraszamy na nasze szkolenia.

Po szkoleniu, na indywidualnych zasadach możemy zaoferować wykonanie dedykowanych usług doradczych (również zdalnie) w zakresie:

Zapytania prosimy kierować na adres: szkolenia@iso9001.edu.pl

ISO 45001/OHSAS 18001 - System Zarządzania BHP