Pełnomocnik ISO na wynajem

W związku z tym iż wiele podmiotów nie posiada odpowiednio kompetentnych pracowników, zdolnych do samodzielnego wykonywania działań związanych z utrzymaniem w aktualności i zgodności swoich systemów zarządzania wg norm ISO, uruchomiliśmy świadczenie usług outsourcingu funkcji Pełnomocnika ISO na wynajem.

Zlecenie usług opieki nad wdrożonym już systemem zarządzania wg danej normy ISO jest szansą zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw na obniżenie kosztów utrzymania systemu, przy jednoczesnym zapewnieniu profesjonalnej jego obsługi. Klient otrzymuje natychmiastową pomoc doświadczonego konsultanta, który gwarantuje sprawną i skuteczną współpracę w ustalonym zakresie oraz czasie.

Usługi świadczone są na miejscu i/lub w formie zdalnej.

W ramach usług outsourcingowych wykonujemy wszystkie lub wybrane działania:

• utrzymanie w aktualności dokumentacji systemu zarządzania
  • informowanie o zmianach norm i wymagań
  • wprowadzanie w systemie zmian wynikających z potrzeb wewnętrznych i zewnętrznych
  • szkolenia nowo zatrudnianych pracowników
  • szkolenia okresowe dla kadry kierowniczej i personelu
  • szkolenia dla Auditorów wewnętrznych
  • coaching Auditorów wewnętrznych
  • coaching dla początkującego Pełnomocnika
  • planowanie i wykonywanie auditów wewnętrznych
  • wykonywanie auditów u podwykonawców i/lub dostawców
  • inicjowanie, wdrażanie i nadzorowanie działań korygujących
  • organizacja i udział w przeglądach zarządzania
  • raportowanie dla Zarządu i/lub innych stron zainteresowanych
  • podejmowanie działań doskonalących i pro-rozwojowych
  • wdrażanie nowych systemów zarządzania
  • reprezentowanie Klienta w kontaktach z jednostką certyfikującą, organami kontroli, kontrahentami oraz innymi stronami zainteresowanymi

Szczegółowy zakres aktywności i odpowiedzialności wynajętego Pełnomocnika ds. ISO jest każdorazowo indywidualnie uzgadniany z Klientem.
Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć współpracę, to prosimy o kontakt mailowy na adres: szkolenia@iso9001.edu.pl

Korzyści jakich można się spodziewać z takiej formy współpracy:

• profesjonalna obsługa - od początku Klient korzysta z wiedzy i bogatego doświadczenia wynajętego Pełnomocnika
  • gwarancja skuteczności - podpisana umowa określa zdania i odpowiedzialność wynajętego Pełnomocnika
  • ciągłość świadczenia usług - wynajęty Pełnomocnik nie chodzi na zwolnienia lekarskie czy urlop, za który normalnie musi płacić pracodawca
  • poufność informacji - podpisana umowa gwarantuje Klientowi poufność
  • zerowa inwestycja - Klient nie ponosi kosztów miejsca i wyposażenia stanowiska pracy, obsługi administracyjnej, świadczeń socjalnych czy szkoleń swojego pracownika, a także zbierania przez niego doświadczeń i popełnianych błędów
  • wartość dodana - w ramach stałej współpracy oferujemy rabaty na usługi nie objęte umową Pełnomocnika

Aktualnie zajmujemy się outsourcingiem funkcji Pełnomocnika ds. ISO dla następujących systemów:

Obsługę prowadzimy dla każdego z tych systemów oddzielnie oraz w kombinacji jako zintegrowane systemy.

Sklep internetowy Shoper.pl